Хто познущався над вулицями Виговського та Бойка?

Хто познущався над вулицями Виговського та Бойка?
Хотіли як краще, а вийшло як завжди

У редакцію нашого щотижневика звернувся мешканець Білої Казарми. Він повідомив, що ремонтуючи вулицю Виговського, над нею просто познущалися: «Поїдьте, подивіться і напишіть, будь ласка, про це».

Вулиці Виговського і Бойка за станом дорожнього покриття не найгірші в Козятині та й, мабуть, на Білій Казармі. Куди гіршими є Рєпіна, Чайковського чи Данила Нечая. Тільки коли вже роблять якийсь ремонт на дорозі, то дорога повинна стати кращою після ремонту, а не навпаки.

Такий ремонт дороги, як грейдування, давно вичерпав себе. Його застосовують тільки в окремих випадках при розширенні дорожнього полотна, а дорожні западини чи колії на дорозі підсипають.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up