Хто відповідатиме за недобудову пам'ятника чорнобильцям?

Хто відповідатиме за недобудову пам'ятника чорнобильцям?

На гарячу лінію редакції “RIA-Козятин” зателефонували з проханням висвітлити проблему недобудови пам’ятника “Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи”.

Журналісти хотіли дізнатися про причини такої недбалості у представників влади міста. Спочатку ми звернулися до начальника відділу культури Козятина Світлани Рибінської, Вона повідомила, що добудова таких пам'ятків не входить до її обов’язків.

Тоді газета звернулася до керуючого справами виконкому ⎼ начальника організаційного відділу міськради Сергія Заїчка. Останній теж сказав, що інформацією з цього приводу не володіє. Усі питання, пов’язані із пам’ятником, радять ставити громадським діячам. Чиновники міськради лише розводять руками і ніхто конкретної інформації не дає, лише відправляють з одного кабінету в інший. А хто ж тоді дасть конкретну відповідь?

Аліна Бойчук, студентка-практикантка БГПК ім. М. Грушевського

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up