Хто відповідатиме за недобудову пам'ятника чорнобильцям?

Хто відповідатиме за недобудову пам'ятника чорнобильцям?

На гарячу лінію редакції “RIA-Козятин” зателефонували з проханням висвітлити проблему недобудови пам’ятника “Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи”.

Журналісти хотіли дізнатися про причини такої недбалості у представників влади міста. Спочатку ми звернулися до начальника відділу культури Козятина Світлани Рибінської, Вона повідомила, що добудова таких пам'ятків не входить до її обов’язків.

Тоді газета звернулася до керуючого справами виконкому ⎼ начальника організаційного відділу міськради Сергія Заїчка. Останній теж сказав, що інформацією з цього приводу не володіє. Усі питання, пов’язані із пам’ятником, радять ставити громадським діячам. Чиновники міськради лише розводять руками і ніхто конкретної інформації не дає, лише відправляють з одного кабінету в інший. А хто ж тоді дасть конкретну відповідь?

Аліна Бойчук, студентка-практикантка БГПК ім. М. Грушевського

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up