Хто відродить в Козятині футбол?

Хто відродить в Козятині футбол?
Гравці Козятинського Локомотива.в новій форміjpg
  • Написати цей матеріал надихнула нас група козятинських любителів футболу. Вони принесли на стадіон фотографію козятинського «Локомотива» — чемпіона Південно-Західної залізниці 1964 року. «Невже зараз немає в Козятині таких людей, як були Лесков, Савельєв, Ревич, Чернишов та Меркулов. Хто зараз в Козятині відродить футбол?» — запитали нас фанати.

Вболівальники із стажем пам’ятають той склад команди. Якихось преференцій для гравців команди не було. Єдине — футболістам, які представляли локомотивні бригади в день гри давали від поїздок вихідний. Щоправда, траплялися випадки, коли футболіста в день гри викликати в поїздку через визивного. Футболісти грали в своє задоволення, за престиж організації, за престиж міста. Адже футбол в Козятині був на високому рівні і був символічно платним тільки для вболівальників. Квиток для дорослого любителя футболу коштував 30 копійок, дитячий був втричі дешевшим. Єдиною платою для футболістів були талони в день гри на обід в їдальні. Вболівальники ходили дивитися на майстрів футболу Жеку, Гену, Франека, Маркіза. Так називали нападників Євгенія Жикевича та Євгенія Сушка, півзахисника Франека Малиновського і стража воріт Володимира Мартиросова.

Тренування «Локомотива»

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up