«І молимося, і робимо». Як жінки пошили для отця церковний одяг

«І молимося, і робимо». Як жінки пошили для отця церковний одяг
Такий фелон пошили парафіянки менш ніж за тиждень. Фото зі сторінки Антона Бориса у Фейсбук
  • Раніше ми вже писали, що прихожанки із села Михайлин самостійно пошили для священика одяг для богослужінь.
  • Ми поспілкувалися із жінками і дізналися, як їм це вдалося.
  • Виявилося, що вони виготовили фелон всього за тиждень.
  • Чому вирішили взятися за пошив, як відбувався процес і що робили, коли щось не виходило - читайте у нашому матеріалі.

Фелон, який священик одягає для богослужінь, також має назву риза. Коштує він не дешево. В інтернеті ціни на нього стартують від 5,5 тисяч гривень. Тож парафіянки із села Михайлин вирішили пошити фелон для священика свого приходу самостійно.

Виготовили одяг троє жінок — Раїса, Леся та Марія. Як розповів нам отець Антон Борис, це вже друга риза, яку для нього пошили прихожани.

— Перший фелон є жовтого кольору, — каже отець Антон. — Його священик вдягає кожного недільного богослужіння. Другий фелон — червоний. Він вживається на всіх поминальних богослужіннях і в часі посту. Така червона барва в нашій церковній традиції використовується для богослужінь поминальних, за упокій, але також і в часі посту.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up