Ініціативна група перевіряла температуру у школах та садочках Козятина: де найхолодніше?

Ініціативна група перевіряла температуру у школах та садочках Козятина: де найхолодніше?
  • Ми вже повідомляли про зустріч батьків учнів та дошкільнят в кабінеті міського голови щодо відсутності тепла у школах та дитячих садочках.
  • Стало відомо, що лісовози з дровами будуть через тиждень, а у батьків вистачить терпіння до наступного понеділка.
  • Але батьки скликали ініціативну групу по перевірці температурного режиму закладів дошкільної і шкільної освіти.

Коли представник преси приєднався до ініціативної групи, вона вже працювала у ліцеї-школі. У класних кімнатах першого та другого поверхів була температура від 11 до 16 градусів. Учнів у школі в цей день не було, директор освітнього закладу Олена Білянець своїм розпорядженням відмінила заняття в класах до зміни ситуації на краще. Керівник учбового закладу, супроводжуючи ініціативну групу, до якої увійшли батьки школярів, депутат міської ради та представник лабораторних досліджень розповідала, скільки в школі є всього хорошого, бракує тільки тепла від опалення. Тепло душевне у школі є. Наостанок вона показала, якою буде шкільна їдальня, яку на даному етапі переробляють під стандарт нової української школи.

Наступним пунктом перевірки температурного режиму був дитячий садочок «Лелека». 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up