Інваспортсмени із золотом, сріблом і бронзою!

Інваспортсмени із золотом, сріблом і бронзою!

29 листопада відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед дітей та дорослих спортсменів з обмеженими фізичними можливостями (з вадами зору, інтелекту, слуху, опорно-рухового апарату).

Загальна кількість учасників була близько 30 спортсменів з Бару, Тиврова, Вінниці та Козятина.

Захищати наш край поїхали на змагання 6 спортсменів: Даніїл Годлевський з школи №2, Єлизавета Костюк, учениця школи №3, Ілля Шкільнюк (учень шк. №9), Валентин Поліщук (учень Махнівської школи), Анна Качалко з Глуховець, Назарій Коробцов (учень шк. №1).

На дистанції 200 м Даніїл Годлевський виборов 2 місце (срібло). У стрибках в довжину Назарій Коробцов зайняв також 2 місце, на дистанції 60 м — також отримав срібло, у стрибках у довжину був третім.

Єлизавета Костюк зайняла 3 місце з бігу на 60 м.

Анна  Качалко — 2 місце також з бігу на 60 м.

Ілля Шкільнюк 200 м — 1 місце в бігу на 200 метрів, 2 місце — 60 м.

Крім призових місць, всім учасникам змагань Регіональний центр інваспорту вручив по 100 гривень. Вітаємо усіх учасників з перемогою!

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Позитивне ставлення до життя Позитивне ставлення до життя
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up