Із 135 дерев 90 — сухостій, а ще плюс руді туї в парку

Із 135 дерев 90 — сухостій, а ще плюс руді туї в парку

Але їх не бачить ніхто з чиновників

Благоустрій міста - це одна зі складових, чим повинна займатися влада. І добре, що управлінням ЖКГ робиться об’їзд проблемних об’єктів. Іншими словами — це перевіряють те, що з якихось причин не виконано, те, що потрібно було виконати (вивезти сміття, підібрати обрізане гілля з дерев і. т. д.)

Перевіркою від влади було встановлено ряд не виконаних робіт підприємцями, на чиїх земельних ділянках є відповідні недоліки.

У Пушкінському сквері помітили сухостій, який “псує” вигляд вулиці Пилипа Орлика.

Щодо сухостою, то ми такого дерева в міському парку не помітили. Є дерева, які пізніше від інших розвиваються. І, судячи з того, що в Пушкінському сквері немає свіжого пенька, то й сухостою в парку не було.

Та є в парку дерева, які псують вигляд не тільки вулиці Орлика, а й вулицю Грушевського. Тільки за ті дерева, що так кидаються у вічі своєю засохлістю та кількістю, влада не згадує.

Та скільки ж за них можна згадувати. То ж не сухостої, то просто поруділі дерева. Сухостої стоять на вулиці Довженка. Рівно 90 із 135 посаджених минулої весни. З дерев, які вижили в спекотне літо, всі 45 - липи. От їх, мабуть, і потрібно висаджувати в нашому місті.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up