Із платою за розподіл газу самі проблеми

Із платою за розподіл газу самі проблеми
  • Відколи для постачальників блакитного палива ввели тариф на розподіл, більш відомий у народі як «плата за трубу», у споживачів що не день, то добрий день.
  • Спершу люди не могли второпати, чому мають платити за ті труби. Хтось навідріз відмовився сплачувати за розподіл, а буває й так, що платять справно, але пожинають плоди тих, хто заборгував

До редакції газети «RIA-Козятин» звернулася Валентина Адамович. Жінка мешкає у селі Махаринці. Вона розповіла, що вже кілька днів сидить без газу — постачання блакитного палива вимкнули ні з того, ні з сього.

— Вони виключили газ нам і ще двом людям, — розповідає Валентина. — Ми люди похилого віку, і зараз в холоді сидимо і немає навіть як чай зробити.

Сама Валентина вчасно платить як за спалені кубометри, так і за розподіл. Але будинок, де мешкає жінка, розділений на три частини. У кожної — свій господар. За словами Валентини, чоловік, який мешкав у першій квартирі, нещодавно помер. Його дочка живе в іншому селі. І саме по тій квартирі була заборгованість за розподіл газу.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up