Кафе з історією — «Сонечко»

Кафе з історією — «Сонечко»
  • Ми продовжуємо розповідати про заклади нашого міста, які запам’яталися козятинчанам.
  • Цього разу згадаємо літній майданчик з не менш теплою, літньої назвою «Сонечко».

Написати цей матеріал мене спонукав коментар одного з наших читачів, який він залишив до статті про дитячі кафе «Золушка» та «Роксолана». Над тією публікацією я працювала кілька тижнів тому. Козятинчани, що прочитали статтю, у коментарях згадували переважно своє дитинство: як ходили на морозиво в «Золушку» після сеансу кіно в «Мирі», чи про те, як купували велосипед у «Спорттоварах», які були в тому приміщенні ще до дитячого кафе. З-поміж інших коментарів мою увагу привернув той, що залишив користувач під іменем Alex Tkachuk. Він написав «А про «Сонечко» (літній майданчик) забули написати навпроти парку».

Якщо про «Золушку», «Роксолану» та ресторан «Козятин» я бодай щось знала, то про літній майданчик під назвою «Сонечко» нічогісінько навіть не чула. Та почала розпитувати людей і, як виявилося, такий заклад у Козятині справді був.

«Сонечко» було одним із перший дитячих кафе нашого міста. Проте сьогодні від нього не залишилося навіть найменшого сліду. На місці цього літнього майданчика тепер пустка. У прямому сенсі цього слова.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up