Капітан козятинської поліції Ярослава Вовк: "Маєте зброю? Здайте її добровільно"

Капітан козятинської поліції Ярослава Вовк: "Маєте зброю? Здайте її добровільно"

Проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин!

Відповідно до Доручення ГУНП на території України з 01.04.2019 по 30.04.2019 року проводиться загальнодержавний місячник добровільної здачі вогнепальної нарізної, гладкоствольної, газової, холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Під час проведення цього заходу Козятинським ВП приймає від організацій, населення зброю, боєприпаси, вибухові речовини, які зберігаються без відповідних на це дозволів.

Громадяни, які добровільно здали в Козятинське ВП незаконно зберігаючу зброю, боєприпаси, вибухові речовини під кримінальну та адміністративну відповідальність не підлягають.

Зброя, яка підлягає реєстрації в поліції(мисливська нарізна, гладкоствольна, газова) після перевірки та відсутності даних про причетність до злочинів, може бути зареєстрована громадянами України відповідно до чинного законодавства.

Громадяни, у яких працівниками поліції буде виявлено та вилучено вогнепальну нарізну, і гладкоствольну, газову зброю, боєприпаси та вибухові матеріали підпадають під кримінальну та адміністративну відповідальність:

Ст. 263 Кримінального кодексу України та ст. 190,195-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ст. інспектор з КОЗ у СДС Козятинського ВП ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Ярослава Вовк

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити»
Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Пені за несплачені донарахування з газу не буде Пені за несплачені донарахування з газу не буде
Коментарі (3)
  • Frag Ruslan

    уже все разогнались и побежали здавать )))

    Tatyana Kostiuk reply Frag Ruslan

    Особливо  на теперішній час.
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up