Капремонт на Куликівського наче стихійне лихо — обірвані дроти і смуга перешкод (ФОТО)

Капремонт на Куликівського наче стихійне лихо — обірвані дроти і смуга перешкод (ФОТО)

Хто тільки з козятинців не говорить про вивернуті з корінням живі липи на вулиці Куликівського. Одні кажуть: супер! Навіть приводять у приклад висаджені катальпи біля АТБ. Інші кажуть: як можна було 80-річному інваліду перекрити дорогу для виїзду мотоколяскою?

Ми не бачили проекту хоча з власних джерел знаємо, що протяжність проїжджої частини вулиці Куликівського після капремонту має дорівнювати тисяча 238 метрів та 6 метрів шириною по 3 метри на кожну смугу. Довжина тротуару тисяча 716 метрів, а довжина велосипедної доріжки має дорівнювати тисяча 780 метрів. Пішохідна і велодоріжка мають бути завширшки по півтора метра кожна. Загальна вартість проекту трохи більше 15 мільйонів і майже 11 мільйонів — це гроші державного бюджету. Внесок громади у фінансування трохи більше 4,6 мільйона гривень.

За таких розрахунків —це велодоріжка і тротуар тільки з сторони будинків. Якби було по обидві сторони дороги, то довжини тротуару і велодоріжки збільшувалися б у двічі. За такого розкладу велосипедисти на ширині півтора метра взагалі не розїдуться, а при зустрічі широкоплечих пішоходів буде малоприємна штовханина.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up