Кількість інфікованих козятинчан потроху знижується. Скільки хворіє та скільки одужало? Графік

Кількість інфікованих козятинчан потроху знижується.  Скільки хворіє та скільки одужало? Графік
Наразі в реанімації до апарату ШВЛ підключений один пацієнт

Статистика. На екваторі грудня кількість хворих козятинчан перетнула позначку в тисячу. За минулий тиждень на Козятинщині додалося + 35 нових інфікованих коронавірусом козятинчан. Станом на ранок середи, 23 грудня, кількість хворих на COVID-19 становила 1044 особи. Одужали 806 людей. Наразі хворіє 250 козятинчан.

Можна сказати, що ситуація з захворюваністю минулого тижня більш-менш стабілізувалася. Адже значних спалахів не фіксували. В основному за добу додавалося від одного до трьох інфікованих. Хоча два стрибки все ж було. Приміром, у минулу середу було 1009 інфікованих. А вже у четвер — 1019 (+10). П’ятнична статистика  збільшилася на три нових випадки (1022 осіб). А на День святого Миколая взагалі не виявили нових інфікованих. Проте, вже у суботу, 20 грудня, зафіксували другий незначний стрибок — за добу додалося +14 випадків (в порівнянні з листопадом, де було і по +40, це небагато). Наступні три дні кількість хворих збільшувалася на поодинокі випадки — з 20 по 22 грудня — по +1 новому випадку. А вже у середу, 23 грудня, кількість хворих на коронавірус козятинчан зросла на +6 випадків і становила 1044 особи

Яка ситуація з хворими в райлікарні?

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up