У козятинський військкомат приїхали військові комісари з усіх районів області. Чому?

У козятинський військкомат приїхали військові комісари з усіх районів області. Чому?

На Козятинщину з’їхалися військові комісари з п’яти областей України та усіх районів Вінниччини

На базі Козятинського обласного збірного пункту відбулися інструкторсько-методичні збори оперативного командування «Південь», до складу якого входять Вінницька, Кіровоградська, Одеська, Миколаївська і Херсонська області. Аналізували проведення весняної та осінньої призовної кампанії 2019 року та визначалися із завданнями на цей рік, зокрема весняної кампанії, яка стартує вже з 1 квітня.

Також під час основної частини збору було підведено підсумки призовної кампанії на строкову військову службу в 2019 р. у розрізі кожної з 5 областей, що входять до оперативного командування "Південь", стан обліково-призовної роботи у військових комісаріатах Вінниччини. Обговорили укомплектування молодим поповненням військових частин, відповідальність за ухилення від військової служби, основні недоліки в роботі обласних та районних медичних комісій, які були виявлені в ході призову громадян та шляхи їх вирішення тощо.
За словами обласного військового комісара Олега Вінницького, Вінниччина завжди виконує доведені завдання по призову. Торік за 2 призовні кампанії в області призвано близько 1,5 тис. осіб. На весняний призов 2020 р. наряд на область збільшено на 100 осіб. Він закликав районні військкомати якісно проводити призовні кампанії, а не за принципом: «кого піймали, того відправили»— У ході практичної частини інструкторсько-методичного збору його учасники наочно побачили роботу козятинських районної та міської призовних комісій. Наостанок відбувся обмін думками щодо організації і проведення весняного та осіннього призовів 2020 року, — йдеться на сайті РДА

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (1)
  • Таня Янковчук

    КАРАНТИН
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up