Коли почнеться опалювальний сезон?

Коли почнеться опалювальний сезон?
 • Попри те, що поки тримається тепла погода, у приміщеннях вже стає холодно.
 • Зазвичай опалення у закладах вмикають 15 жовтня, втім на календарі вже 18-те, а труби котелень досі не димлять.
 • Коли нарешті запустять тепло — дізнавалися наші журналісти

Минулорічний опалювальний сезон у Козятині був незвичним і запам’ятався нам усім. Перш за все тим, що нарешті змінили традиційні для нашого міста лушпайки на дрова. А ще тим, що почався він зі скандалу і був схожий на справжній блокбастер. Розпорядження про початок опалювального сезону видали ще 10 жовтня, втім подачу тепла відновив лише один з чотирьох підрядників, решту котелень так і не увімкнули, через що у місті виникла надзвичайна ситуація, адже було вже доволі холодно. Завершилося все тим, що працівники Управління житлово-комунального господарства і «Чистого міста» у супроводі правоохоронців зайшли до котельні на території лікарні і самостійно увімкнули опалення.

Цьогорічний опалювальний сезон, навпаки, запізнюється. Ми зателефонували до Управління житлово-комунального господарства і запитали, коли планують запустити котельні. Як повідомив нам Іван Вовкодав, виконуючий обов’язки начальника Управління ЖКГ, опалювальний сезон у Козятині розпочнеться вже у середу, 19 жовтня. Першочергово запустять котельню № 9, яка опалює ліцей № 2, лікарню та територіальний центр. Там уже замінили котли на нові. Решту котелень будуть запускати відповідно до звернень керівників установ та організацій.

 

Читайте також:

На Вінниччині продовжує тривати режим економії електроенергії

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (7)
 • Татьяна Алёхина

  Сумно, сумно аж за край...
 • Юрій Горбатюк

  А вікна вибила "господиня"?
 • Олег Козачук

  А чого ж іще чекати від такої господині?...

  Наталія Когут reply Олег Козачук

  Олег Козачук чекати потрібно те що скоро не буде дерев ні в Козятині, ні в окрузі. І Козятин перетворюється в глухе забуте Богом село 😭.
 • Андрій Карась

  подивіться на цю будівлю ми що у прифронтовій зоні

keyboard_arrow_up