Коли відновиться повноцінне харчування у козятинських школах

Коли відновиться повноцінне харчування у козятинських школах
 • Близько місяця тому в козятинській школі №2 учні та персонал їдальні масово потруїлися привезеними шкільними обідами. Нагадаємо, що на лікарняні ліжка на початку вересня злягло більше 40 дітей. Довготривалі лабораторні дослідження встановили, що учні захворіли через не свіжу курятину, яку приготували у кафе «Юність». І в дітей, і в однієї з працівниць кафе висіяли сальмонелу.

Після цього випадку другу школу закрили на карантин. А решту навчальних закладів перевели на сухий пайок (булочка, вафля, сік). Пройшов тривалий час і батьки цікавляться, коли ж нарешті по школах відновиться повноцінне нормальне харчування

Як повідомила начальник управління освіти та спорту козятинської міської ради Олена Касаткіна, його планують відновити уже з наступного тижня, у вівторок, 15 жовтня.

— Я хочу сказати, що харчування по школах є. Просто у нас сухі пайки. Низька якість води. У понеділок, 7 жовтня, ліцей відновив харчування ліцей. Сьогодні по місту йде додаткове хлорування води. 9 жовтня ми замовляємо нові бактереологічні аналізи. І якщо все нормально, то з наступного вівторка всі школи будуть харчуватися. Єдина школа, де немає харчування це друга. Тому що після випадку отруєння вони на карантині. Але я думаю, що на наступному тижні вони також будуть харчуватися.

Як стало відомо згодом, зі слів Олени Касаткіної, третя школа також на карантині і там також немає харчування, як і в школі №2.


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (10)
 • Ірина

  Стаття ні про що! А відповідь чиновниці вражає безвідповідальністю!
  Чи створено комісію з вивчення цього питання? Чи складено план міроприємств щодо убезпечення подібного лиха у майбутньому? Чи заплановано провести конкурс на приготування обідів?  Чи узгоджено меню обідів та заходи перевірок, щодо виконання замовлень? Невже батьки дають згоду на відновлення роботи того ж постачальника обідів?
 • Елена Барская

  Ця стаття повинна мати назву "Хто не дочує,  той добреше".
 • Инна

  Рада вообще не причем. Мер пришел пообещал дать по 3000 грн. за лечение сальмонеллезом. и все на этом все кончилось. главное пообещать,а исполнять видимо не обязательно.
 • Инна

  нет не каких сух пайков.и от куда теперь будут привозить обеды во вторую школу?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up