Мають право на землю, але не можуть її взяти

Мають право на землю, але не можуть її взяти
  • Минулого тижня в редакцію газети «RIA-Козятин» зателефонував Володимир Цимбалюк.

  • Він повідомив, що захищає інтереси АТОвців, які боронили українську землю на сході України. З невідомих причин колишні військові не можуть отримати земельну ділянку для ведення сільського господарства.

  • Правозахисник вважає, що АТОвці не можуть отримати землю через позицію Управління держгеокадастру Козятинського району. Тож на чергову зустріч з держслужбовцями адвокат запросив представника преси.

Проходила зустріч Володимира Цимбалюка та його підзахисного Сергія Шпака з начальником відділу держгеокадастру в Козятинському районі Іриною Репало в її кабінеті. 

З самого початку правозахисник висунув до начальника відділу кілька питань, а начальник відділу закликала спеціаліста права говорити по суті. А суть полягала в тому, що учасник бойових дій Сергій Шпак, звернувшись по місцю проживання про виділення йому земельної ділянки, її не отримав. За словами захисника, його клієнту надавали земельну ділянку, яка ще перебуває в оренді, або вже перебуває в оренді.

– Дозвольте, – перебила правозахисника начальник відділу. – Ви звернулися до нас за адміністративною послугою надати вам викопіювання (графічне розташування земельної ділянки) на зазначену земельну ділянку. Ми надали вам викопіювання.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up