Конфлікт серед козятинчан: «Громада не дозволить під’єднатися до каналізації»

Конфлікт серед козятинчан: «Громада не дозволить під’єднатися до каналізації»
Голова ОСББ Вадим Рожук показує своєму сусіду по будинку, де доцільно можна під’єднати каналізацію з універмагу
  • На гарячу лінію газети «RIA-Козятин» зателефонували мешканці будинку на Грушевського, 74. Вони повідомили, що біля їхнього будинку приватна фірма, яка робить ремонт в приміщеннях колишнього універмагу, хоче з’єднати свою каналізацію з каналізацією їхнього будинку

Коли ми приїхали за вказаною адресою, там КамАЗ завантажували будівельним сміттям. Збоку стояли до двох десятків мешканців будинку першого під’їзду, активіст другого під’їзду Петро та голова ОСББ Вадим Рожук.

– Декілька днів тому на території колишнього універмагу майже біля пожежних воріт торгової точки будівельники почали рити траншею під каналізацію. За достовірною інформацією, вони мали намір під’єднатися до каналізації першого під’їзду будинку ОСББ на Грушевського, 74, – каже Вадим Рожук . – Адже ми з колишнім універмагом і майбутнім АТБ найближчі сусіди. Розділяє нас з ними тільки спільний паркан. От і визрів у головах будівельників геніальний план з’єднати свою каналізацію з каналізацією першого під’їзду.

Підключається до розмови пан Петро.

— Каналізації в нашому будинку розраховані тільки на жильців під’їзду. Якщо з’єднати дві каналізації, вони можуть наповнюватися нечистотами до самого верху. І ходити по тому, що може политися з надр, буде не дуже приємно, – каже чоловік. – Перш ніж розпочати якісь роботи, потрібно мати на них дозвільні документи. У будівельників такого дозволу поки що немає. Інакше не відповідали б нам, що документи будуть завтра.

Вадим Рожук каже, що яке б чиновники не приняли рішення, громада не дозволить під’єднатися до каналізації. Мовляв, є центральний колектор, який розрахований на більші потужності, туди хай і під’єднуються. 

– Ми кожен місяць викачуємо каналізацію і чужих «трофеїв» нам не потрібно, – говорить пан Вадим. – Був тут і інженер, який керував будівельниками. Він сказав, що   документи на приєднання до каналізації десь там в міській раді є. 

– Директор універмагу Петричко ще далі пішов, він сказав, що «каналізація не наша. Ми будемо проводити роботи, якщо вас не влаштовує, як будуть розвиватися події – викликайте поліцію». 

 Після невдалого під’єднання будівельники ставлять на місце ворота 

Жильці будинку налаштовані рішуче. Кажуть, що будуть відстоювати свої інтереси і під’єднатися до своєї каналізації не дадуть. 

Ми запитали у прораба будівництва, чи будуть продовжені роботи. Той відповів, що на сьогоднішній день всі роботи з прокладання каналізації припине. А далі видно буде.  Але, судячи з того, що ввечері будівельники встановили пожежні ворота, найближчим часом тут копати не будуть.

 

Фото 37 11 голова ОСББ Вадим Рожук показує своєму сусіду по будинку, де доцільно можна під’єднати каналізацію з універмагу

Фото 3715 Після невдалого під’єднання будівельники ставлять на місце ворота  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Александра Полищук

    Ворота знімали,щоб вивезти будівельне сміття.А роздули...просто жах.Хтось дуже хоче бути мером.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up