Конкурс: хто буде вивозити тверді побутові відходи з приватних секторів

Конкурс: хто буде вивозити тверді побутові відходи з приватних секторів
Фото ілюстративне

Для участі конкурсі запрошуються суб'єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з твердими побутовими відходами (пише офіційний сайт козятинської міської ради)

  • Загальна кількість дворів приватного сектору: 5200;
  • Кількість мешканців таких будинків: 15340 чоловік.

На офіційному сайті козятинської міськради оголошено конкурс. Графік роботи: чотири рази на місяць (за графіком). Всіх учасників чекатимуть за адресою: вул. Грушевського, 23 (офіс Козятинської міської ради), кабінет заступника міського голови-начальника УЖКГ - 24.06.2019 року о 10 год.00 хв.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  • Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Необхідні документи:

1. Заява на участь у Конкурсі (форма заяви додається).

2. Копія Статуту або іншого установчого документу.

3. Балансовий звіт суб'єкту господарювання за останній звітний період.

4. Довідка з податкового органу про відсутність заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами станом на момент подачі конкурсної документації.

5.Довідка–характеристика спеціально обладнаних транспортних засобів (тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації), наявність власної ремонтної бази, контейнерного парку.

6. Документ, що містить відомості про обсяги надання послуги з перевезення твердих побутових відходів за останній рік;

7. Довідка в довільній формі про наявність працівників відповідних кваліфікацій;

8. Копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду.

9. Довідка про забезпечення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування.

10. Довідки про проходження водіями медичного огляду.

11. Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості, про підприємство:

а) реквізити (адреса юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);

б) керівництво (посада, ім'я по-батькові, телефон для контактів);

в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма

12.Довідка, складена у довільній формі про систему переробки (оброблення) побутових відходів перед їх захороненням.

13.Копія довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

14. Договір на право власності чи оренди (суборенди) земельною ділянкою, де буде здійснюватись захоронення твердих побутових відходів;

15. Довідка складена у довільній формі про згоду на укладання договору на технічне обслуговування та утримання в належному стані контейнерів для збору побутових відходів.

16. Документи, що містять відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (за наявністю);

17. Розмір тарифу на вивезення твердих побутових відходів від мешканців приватного сектору м. Козятина за 1 куб м;

18. Інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

Читайте :

23 травня до Козятина приїде мобільний сервіс
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:37 Встановляли намет та готували їжу: козятинські учні відзначили День туризму photo_camera 16:24 Чи буде доставка їжі найкращим рішенням? (Новини компанії) 16:06 Випадки COVID-19 зростають. В Україні оновили схеми вакцинації проти недуги 15:26 Була Московська, стала Львівська: 60 вулиць у Козятині назвали по-новому Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 14:00 У Самгородку показуватимуть «Микиту Кожум'яку», а в Козятині виступатиме гурт «Пан Карпо» 12:26 У Козятині почнуть діяти безкоштовні курси з вивчення української мови. Контакти для запису 11:40 До 4 років за ґратами: водій напідпитку запропонував поліцейському 200 доларів 10:17 У Козятині змагалися юні та дорослі шахісти. Відомі переможці photo_camera 09:26 Сьогодні віряни відзначають Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього 08:26 На Вінниччині розпочали збирати кукурудзу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up