Королеви грації на козятинському подіумі

Королеви грації на козятинському подіумі

Про наших гімнасток

S. K.

Маленькі  спортсменки, не покладаючи сил, захищають честь нашого славного міста на змаганнях різного рівня. Завдяки  зусиллям тренера Лариси Миколаївни Чернишенко, наші дівчатка займають призові місця. Наймолодша гімнастка Мілана Кузьмич (5 років) має в своєму арсеналі понад 30 медалей з різних міст України. Старша група гімнасток  представлена так: Вероніка Соколова, Даша Співаченко, Вікторія Кльоц, Каріна Тупчій. Вони мають Перший дорослий розряд з художньої гімнастики.

Беручи приклад зі старших гімнасток, середня група показує  високий результат. Іванна Коцут, Влада Сікорська, Віолета Юрченко, Лідія Хоченкова, Анна Цьох виборюють призові місця в Києві, Вінниці, Хмельницькому, Запоріжжі, Білій Церкві,  Кам’янці-Подільському.

На святкуванні з нагоди Дня міста, дівчатка виступили з показовими номерами і були нагородженні солодкими подарунками від Козятинської міської ради.

Від щирого серця бажаємо секції художньої гімнастики процвітання та нових досягнень на спортивному небосхилі!

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up