Кожному першокласнику — свій LEGO

Кожному першокласнику — свій LEGO

Учителі, які пройшли навчання, перейдуть до ігрової навчальної діяльності

З осені учні перших класів почнуть навчатися за програмою «Нова українська школа». Крім нової навчальної бази та техніки, їм подарують по конструктору LEGO. З ним цікавіше вчитися рахувати, складати речення та проводити уроки праці.

Набори абсолютно різноманітні.

Учні отримають по шість лего-цеглинок. Тоді як ще на кожний клас виділять великий набір LEGO, яким користуватимуться всі діти.

Педагоги впевнені, що завдяки конструкторам, діти вчаться мислити, розвивають самоконтроль, аби не відволікатися, керувати емоціями і вміти все обміркувати перед тим, як діяти. Учитель не повинен їх відволікати у їхній творчості.

Ще одне нововведення — дзвінків на перерву не буде. Якщо діти стомилися, то вони вийдуть на невеличку прогулянку. Це вважатиметься фізкультурою.

Так заплановано. Як буде — розповімо у вересні.

Вероніка Любіч
 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up