Козятин 24 вересня 2018 р.все місто потонуло в болоті калюж

Козятин 24 вересня 2018 р.все місто потонуло в болоті калюж

 Площа: 12,6 км²

Загальний дохід міського бюджету на 2018 рік 311 883 278 тис.гривен. Міський голова Олександр Пузир  взувається в робочі черевики ,,лабутени,,

Щоб не спортити черевики придбав для власної персони престижний автомобіль .Керуючи яким нагло обдряпує дітей,пенсіонерів гостей міста.

 

Недарма шлях Олександра Пузиря з депутатським корпусом і його фракцією возвеличеную в Батьківщину  на відео - зображений як шлях в нікуди. Він  немає нічого негативного, але немає і нічого позитивного. Він - порожнє місце, ніщо. Тормоз для благоустрою міста.Алчний жадібний до наживи.Тому він не герой .Не можемо розраховувати на перетворення і відродження: в ньому особисто. Нема чому відроджуватися. І тому, хоча молодий займає одне з найнижчих місць в «ієрархії» героїв міських голів до його приходу до влади.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки
У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинські дачники хочуть нового керівника Козятинські дачники хочуть нового керівника
Коментарі (4)
 • Володимир Петрович Сушко

  Не місто а _Остання фантазія_
  Як же треба не любити власне місто!?!?
 • Володимир Петрович Сушко

  Центр міста...Б@ть!!
  Брендові кущі,брендовий гнилий забор,і брендові калюжі!!
  Короче все як завжди!!
  Прцюють не покладаючи рук!!
  Ми наблежаємось до мети!!!
 • Влад Лісовий

  Чемні водії рухаються зі швидкістю 5- 10 км.Пузир на оборот менше 80 не рухається.Екстримально небезпечний водій .Будьте обережними а то не доведи Боже покалічити.
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up