«Козятин, підтримай нас!»: під стінами Ради мітингують підприємці

«Козятин, підтримай нас!»: під стінами Ради мітингують підприємці
  • Сьогодні, 1 грудня, біля Верховної Ради проходить багатолюдний мітинг підприємців, які вимагають парламентарів не підтримувати внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законопроєктів. Також підприємці закликають владу не вводити карантин для малого і мікробізнесу.
  • Серед мітингарів і козятинчани

— Козятинські підприємці у Києві! Відстоювання своїх прав на вільне підприємництво! Козятин, підтримай нас! — написав Руслан Кухар у ФБ

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, люди тримають в руках плакати "Вимагаємо зустрічі з Разумковим", "Фіскальний чек - інструмент чесного підприємця".

На думку підприємців, реалізація таких законопроєктів суттєво погіршить умови роботи законослухняного бізнесу та створить можливості для ухилення від сплати податків для “сірого бізнесу” у значних обсягах.

Зазначені законопроєкти також вкрай негативно вплинуть на конкуренцію на внутрішніх ринках та викличуть обґрунтовані занепокоєння в учасників реального сектору економіки, оскільки пропонують скасувати будь-яку фіскалізацію і не пропонують жодних механізмів для контролю на заміну, надаючи можливість створювати потужні “схеми” із заниження виручки та мінімізації податків.

Паралельно під стінами парламенту проходить ще один мітинг малих та середніх підприємців, які вимагають народних депутатів прийняти законопроєкти №3853-1(2), №3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Законопроєкти №3853-1, №3853-2 та №3993 передбачають скасування обов‘язкового використання фіскалізованих РРО ФОПами-спрощенцями та закладають підґрунтя для розвитку спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Альона Стрибаль

    Молодці
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up