Козятин, як місто, зникне. Його поглине індустріаліза́ція

Козятин, як місто, зникне. Його поглине індустріаліза́ція

Смерть міста стартувала. Брехуни від влади продовжують свою справу. У відомих осіб міста та району є жахлива звичка — брехати всім людям. Училище залізничників працює на вчора. На завтра — його ліквідація. Козятин-Залізничний вже вмирає.

 

Якщо не схаменеться громада, Козятин буде значиться, як залізничний вокзал, де потяги не зупиняються

На данном изображении может находиться: на улице

Тільки націоналісти України здатні розвинути успішну держав у— Україну. Створити комфортні умови для мешкання громади.

Просвіта ОУН Козятин

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (12)
 • Влад Лісовий

  Є різні площадки для обговорення.Проблеми.Основна і трагічна.Наповнення бюджету за рахунок залізниці і ніякої альтернативи.Вона уходить що далі села приєднається.

  Анонім reply Влад Лісовий

  Аналізу повного не бачив (опублікуйте), але гадаю, що то таки є - бюджет Козятина, в основному, формується за рахунок податків із зарплати залізничників. А цікаво було би дізнатись чи плотить залізниця аренду за використання земель громади, і чи всіх? І ваша тема таки дуже актуальна. Попрацюйте серйозніше.
 • Вусатий Козятинець

  Шановний авторе! Поясніть будь ласка зміст вислову "для власного збагачення рабів". Не зрозуміло, чи то раби мають збагатитись, чи то їхні власники. До того ж ви маєте мужність стверджувати що члени чи керівництво профспілок належить до сексуальних меншинств. Звідки у вас така інформація, та в який спосіб ви її здобули? Далі, для того, щоб прогнозувати кількість жителів міста потрібно провести аналіз: демографічної ситуації, макроекономічних показників, кількість та динаміку охочих виїхати з Козятина і приїхати мешкати в Козятин. Впевнений, є велика група людей, які мешкають в сусідніх селах, а працюють в місті і такі люди охоче б переселились ближче до місця праці. Поділіться, будь ласка, зі своїми читачами вашими розрахунками, ви ж певно працювали над ними без сну і відпочинку кілька діб. Ба більше, на підставі таких розрахунків можна зихистити дисертацію, не гайте час! З пошмішкою, завжди ваш Вусатий

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  Це про що

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  Люди поселяться в великих містах.Ну хочаб Бердичів.Калинівка.

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  Це дуже добре що хоч би ви побували за кордоном.Там є міста і були з такою інфраструктурою .Що зними сталось.Де притік і де витік.Чому вокзали закинуті.Там правлять щурі бомжи.Наївні ви що думаєте без націоналізму Україні правлять інший жид.

  Анонім reply Влад Лісовий

  Ну у вас, Лісовий, завжди відповідь одна і на все - жид винуватий.
 • Влад Лісовий

  Максимум в місті мешкатиме 8тис.нас.з пенсіонерами.Житло не продаватиметься.

  Анонім reply Влад Лісовий

  8 тис? а може 12, чи 16,  Ну це вже просто так, автор з довідника "стеля" взяв.
  - "Училище залізничників працює на вчора" - не зовсім так, але, що не дуже турбуються про відповідність до сучасних вимог - то таки є.
  - "Тільки націоналісти України здатні розвинути успішну держав у— Україну." - ну це автор так собі бачить, має право, хоч я і не згоден. А згоден я з Президентом Макроном, що днями сказав:"Націоналізм - це зрада патріотизму".
  Комфортні умови для міста здатні створити підприємці у тісній взаємодії з людьми у владі міста, які реально переймаються своїм довкіллям. Адже дороги, вода, інженерні мережі, парки, кафе, повітря то для всіх нас у спільному користуванні. А роботу дадуть тільки підприємці.

  Влад Лісовий reply Анонім

  Гречкосії та свинопаси то добра справа.Але вони не створили жодної держави.Ніде абсолютно.

  Анонім reply Влад Лісовий

  А от і ні. Не правда ваша. Саме аграрії американських колоній вибороли право на США та відділились від Британського Домініону. А "любимий" вами Ізраїль саме і розпочався з боротьби переселенців з болотами, які і підняли аграрну державу. Це тільки останні 20-15 років Ізраіль пре у високотехнологічній сфері. А Австралія, Канада, Нова Зеландія, Аргентина? І Запоріжська Січ трималась або на грабунку південних сусідів, або на допомозі "гречкосіїв та свинопасів". Я не проце то наголошував. Аграрна сутність Козятина та регіону і є чималою перевагою для міста у комплексі з гарною логістикою. Треба ії грамотно використати. Обслуговування аграріїв, їх потреб, переробка продукції, вивезення товарів, ярмарковий бізнес (не плутати з базарами), то і є непогана перспектива для розвитку. І воно таки рухається у той бік, швидкість мала. Тільки треба співпраця влада+бізнес. Прикладів - безліч.
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up