Козятин знає різні форми протесту: від повної тиші до наполегливої атаки

Козятин знає різні форми протесту: від повної тиші до наполегливої атаки

Корпорація та регіональне видання Ria Козятин завжди з громадою району.Ів печалі і радості.

Ми боролись за право на життя немовлят. .До людей престижного  віку. Відстоювали інтересиси однієї особи. До тисячних колективів. Ми йшли в місьця позбавлення волі. Домагались звільнення. Руйнували фейкові справи в судах проти волонтерів, содат ЗСУ. На власній шкурі знаєм що таке нона . Коли по тобі прицільний  танковий постріл.

 

Нещодавно пройшов протест від мужиків проти подорожання палива для транспорту. Він був організований, кількісний, якісний. Люди мети пока  не досягли, але не відмовились її досягти. Тим більше, є можливість у своїх повчитись.

А от протест жінок пенсіонерок — то зовсім інший підхід, що завершився повною перемогою протестувальниць. В результаті, ТОВ "Сігне-Центр" повністю переформатував маркетинг, зрозумівши свою соціальну відповідальність перед селянами. Покращилися умови оренди землі по факту на сто відсотків.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Катя

    Жоден район так не протистояв владі як Козятин. Поклон Владу Лісовому за мужність.Пасіонарність. По чесному це все його робота словом а люди ділом. Я за таких бандерівців і ОУН
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up