Козятинчани записали «Різдвяну Пісню» або «Український Jingle Bells»

Козятинчани записали «Різдвяну Пісню» або «Український Jingle Bells»
Завантажуй, слухай та співай наше, козятинське виконання Різдвяної Пісні
  • Власна пісня. Новий Рік та Різдво Христове не за горами. В повітрі вже витає аромат мандарин та хвої. На календарі 12 грудня, тож саме час подумати про гарний настрій на свята. І що як не музика може нам його забезпечити.
  • Тут козятинці, на чолі з автором пісні Сергієм Сиваківським, проявили креатив — вирішили відійти від загальних стандартів і записати свою, власну пісню. Таким чином популяризувати проект українських різдвяних свят.

В результаті творчої роботи вийшла двохвилинна святкова композиція. До пісні створили відкритку з QR-кодом. Аби всі бажаючі змогли перейти за посиланням, безкоштовно слухати та скачувати козятинську різдвяну мелодію. Також прослухати композицію можна за посиланням:

— Це бажання мати нашу, веселу Українську Різдвяно-Новорічну пісню, — каже Сергій Сиваківський. — Оскільки мені дещо  вдається писати вірші, а не музику, тож вирішив не ризикувати. Взяти за основу всесвітньо відому «Jingle Bells» і написати власний текст на досить відому вже мелодію. Вважаю це гарною ідеєю, американці ж співають наш  знаменитий «Щедрик».

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up