Козятинчанка Інна Гречана — бронзовий призер чемпіонату України з тенісу

Козятинчанка Інна Гречана — бронзовий призер чемпіонату України з тенісу
  • Минулого тижня в Чернігові пройшов чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з обмеженими можливостями.

В цих змаганнях взяла участь козятинчанка Інна Гречана. Дівчина була єдиною представницею Вінниччини. Ще мали бути двоє юнаків з обласного центру. Але батьки спортсменів через  епідемію коронавірусу не відпустили дітей на змагання. Тож прославляти не тільки Козятинщину, але й область на таких представницьких змаганнях Інні довелося одній.

Початок змагань був трохи нервовим для нашої землячки. Адже серед учасників змагань було немало іменитих майстрів тенісу. Вона навіть трохи злякалася тенісистів із титулами. Та ще й змагання проходили за коловою системою, й Інні треба було зустрітися з неодноразовими переможцями таких змагань

Потрібні слова для спортсменки знайшов її тренер Володимир Шульга та мама Інни, пані Наталія, яка була з дочкою. В результаті Інна серед найкращих тенісистів України посіла шосте місце в одиночному розряді 

– Козятинчанка на цих змаганнях виступила просто чудово, – сказав її тренер по телефону з Чернігова, — Лише психологічний стан не дозволив їй досягти більшого.

Проте, коли почалися парні розряди й на спортсменку вже менше психологічно тисли імена учасників, вона з тенісисткою з Івано-Франківська посіли третє місце.

По приїзду бронзової призерки з Чернігова ми зустрілися з її тренером. 

—  Результатом Інни я задоволений, – каже Володимир Шульга. – Вона дала бій усім без винятку. Звичайно, майстрам спорту вона програла, але сам факт, що вона взяла участь у таких змаганнях дорогого коштує.

На козятинському стадіоні грали у волейбол. Хто переміг?

Як на День фізкультурника ФК «Горизонт» своє 25-річчя відзначав
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up