Козятинчанка Олена Данчук стала трикратною чемпіонкою України

• Наприкінці вересня у Кропивницькому пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате, де з-поміж трьох сотень учасників, які представляли півтора десятка регіонів, визначали кращих у розділах ”ката” і ”куміте”.
  • Наша землячка Лєна Данчук виступала у віковій категорії 2005-2006 р.н.

Провівши дуже складні поєдинки, вона все ж не дала суперницям шансу на перемогу й отримала три золоті медалі. А відтак, вже через півтора місяці у складі національної збірної представлятиме Україну на чемпіонаті Європи.

Брати участь у змаганнях європейського рівня 16-річна Лєна буде вперше. А ось звання чемпіонки чи призерки Всеукраїнських змагань дівчина отримувала вже багато разів. Вперше — у 2015 році, коли їй було всього 10 літ. Наразі скарбничка досягнень нараховує 25 нагород за 1 місце, 7 — за зайняті другі місця, 5 — за треті.

Чемпіонат Європи буде проходити в середині листопада, тож наразі Лєна посилено займається, аби показати свої кращі здібності та завоювати призові місця. Побажаємо юній землячці успіхів на шляху до спортивного Олімпу.