– У ньому навіть немає фундамента. Чому я маю жити в будинку, якому 200 років? – каже наша співрозмовниця.
Коли ми пішли до помешкання Тетяни Веремчук, то помітили, що у вітальні та спальні на нижній частині стін були сліди вологи. У вітальні відпала штукатурка, приблизно 2 метри квадратних. У спальній кімнаті від стіни відстав клапоть штукатурки приблизно 30 Х 30.
Тетяна Андріївна розказала, що як залізничники зі своїм колишнім чоловіком перебували на квартирному обліку в тодішньому НГЧ з 1974 року. У 2011 році, як мали виписувати ордери на розподіл квартир, до неї зателефонував директор будівельно-монтажного управління Микола Кравець. Він, за словами Тетяни Веремчук, хотів розділити квартиру між її колишнім чоловіком і нею, тільки пані Тетяна відмовилась від такого розподілу. Відтоді жінка добивається нового житла.
З 2011 року Тетяна Верещук пройшла всі інстанції і домоглася, щоб її звернення було поставлено на контролі у Президента України і було передано у Вінницьку ОДА. Тільки 24 жовтня минулого року козятинчанка на прийом до губернатора не потрапила. За її словами, щоб потрапити на прийом до нього, треба було спочатку відмітитися в кабінеті за № 100. З сотого кабінету «добро» на зустріч з керівником ОДА не дали.
– Вони сказали, що будівля замінована і просто вишвирнули мене звідти, – розповідає Тетяна Веремчук. Тепер жінка збирає нові документи, щоб потрапити на прийом до президента чи до Апарату Верховної Ради.
З приводу проблеми пані Тетяни ми зателефонували в міську раду. Відповідь дав очільник міста Олександр Пузир.
— Квартирне питання Тетяни Веремчук тягнеться вже років 10. На скільки мені відомо, на квартирному обліку стояла не вона, а її колишній чоловік Петро Веремчук. Він квартиру отримав. Їй повідомляли, що її квартирне питання - справа судового розгляду. Їй треба через адвоката звернутися до суду, – сказав міський голова.
Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram, Instagram та Viber.
№ 12 від 15 березня 2023
Читати номер
Валерій Бойко