Козятинчанка виселилась з багатоповерхівки через грибок

Козятинчанка виселилась з багатоповерхівки через грибок
Від вологи стіни та стеля квартири вкрилися грибком та цвіллю

До редакції газети «RIA-Козятин» звернулася мешканка вулиці Володимира Великого Валентина. Вона повідомила, що виселилась з власної квартири через плісняву від надмірної вологи. Жінка в розпачі. Каже: «Бігаю по всіх інстанціях і нізвідки не маю допомоги».

Коли ми прийшли в квартиру Валентини, складалося враження, що з підлоги помешкання недавно зійшла вода. Плитка, якою встелена підлога, від основи відклеїлась, шпалери звисають зі стін, а на стелі плями від закоренілої гнилі.

— У нашому будинку потрібний новий дах робити, — каже господиня. — Напишу заяву чи скаргу, прийдуть комунальники, щось трохи роблять. Тільки робітники самі кажуть, що такий ремонт ненадовго. Коли у мене вистачало терпіння в цьому безладі жити, де протікало зі стелі, то ставила миски. Коли зрозуміла, що це буде безкінечно – вирішила тимчасово пожити у рідних. Коли я пішла, сусід, що живе поверхом нижче, думав, що це я його затопила. Хотів навіть до суду на мене подавати. Але потім дізнався, що моєї вини немає. 

За словами пані Валентини, вона написала заяву міському голові і планує їхати до народного депутата Юрчишина. 

– Якщо мені міський голова і народний депутат відмовлять, поїду в Київ на одиночний протест. Далі мучитися в такій квартирі я не хочу, – каже жінка.  

Ми звернулись в управління ЖКГ. Коментар з цього приводу дав начальник житлово-комунального господарства Козятинської міської ради Євген Малащук. За його словами, комунальники перевірили покрівлю будинку. Вони встановили, що причиною надмірної вологи в квартирі № 13 є тріщина в зливній трубі. 

– «Ливневу» трубу замінять. Але мешканці згаданого будинку заборгували комунальному підприємству 13 тисяч гривень. Комунальники хочуть, щоб мешканці будинку хоч частину боргу перекрили, – каже начальник ЖКГ.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up