Козятинщина отримала 4 спецавто для медиків у сільській місцевості

Козятинщина отримала 4 спецавто для медиків у сільській місцевості
 • Дев’ять нових авто для сільської медицини поїхали у райони області
 • Головним лікарям центрів первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторій загальної практики сімейної медицини п’ятьох районів Вінниччини вручили ключі від медичного спецтранспорту. А саме Козятинського, Муровано-Куриловецького, Тростянецького, Чечельницького та Шаргородського.

Як повідомляють в Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА, автомобілі придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Критерії автомобілів повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.


Директор департаменту охорони здоровְ’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна зазначила:
– Цьогоріч маємо забезпечити сільську медицину області 124 автомобілями: якісними, прохідними і таких необхідних для медиків у сільській місцевості. Це значно прискорить надання допомоги, наблизить її до пацієнта. Нині їх отримують ті амбулаторії, які ніколи не мали свого автотранспорту, саме найвіддаленіших районів області. В рамках даної програми було здійснено закупку 80 таких авто, отримано 40 машин (офіційне вручення цих авто відбулося 8 вересня на площі Стуса). 9 нових автомобілів, які прибули з заводу, одразу ж їдуть у райони області для надання меддопомоги.
Зокрема, ключі від 4-х авто отримують головні лікарі для амбулаторій Козятинського району (Кордишівка, Жежелів, Махнівка, Самгородок)

Важливо, що ці авто одразу ж прямують до сільських амбулаторій і готові прямо сьогодні обслуговувати виклики, рятуючи життя сельчан.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
 • Іна Жуковська

  Напевно на короновірусі заробили.
 • Сергій Опалінський

  А Махаринці. Сестринівка шо не треба
 • Руслан Фраг

  ОТЛИЧНО, теперь главрачи на дачу смогут ездить за бюджет)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up