Козятинщина стає популярною серед столичних туристів

Козятинщина стає популярною серед столичних туристів
  • Київська компанія розробила тур вихідного дня Козятинщиною.
  • У його рамках наш край уже відвідали гості.
  • Розповідаємо, які наші цікавинки приваблюють мандрівників.

Перша зупинка туру, який розробила фірма з Києва — каоліновий кар’єр у Глухівцях.

Це — одне з унікальних місць не лише Козятинщини, а взагалі Вінниччини. Через свій зовнішній вигляд наш каоліновий кар’єр часто порівнюють із всесвітньовідомим турецьким Памуккале. І там, і там — дивовижна краса, поєднання гірської породи білого кольору і небесно-блакитної води. Щоправда, призначення у них різне. Якщо у Памуккале є термальні джерела, де можна купатися, то у водойму на території каолінового кар’єру купатися не пустять. Та й не за цим люди сюди їдуть. Адже каоліновий кар’єр приваблює своїми краєвидами. На його фоні виходять дуже гарні фотографії.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up