Козятинська акушерсько-гінекологічна служба отримала нове медобладнання. Скільки за рік прийняли пологів?

Козятинська акушерсько-гінекологічна служба отримала нове медобладнання. Скільки за рік прийняли пологів?

Вчора, 28 грудня акушерсько-гінекологічна служба козятинської центральної районної лікарні отримала нове медичне обладнання, а саме - гістерорезектоскоп, вартістю 449800 грн., який був придбаний за кошти міського бюджету.

Як пишуть на сторінці КП "Козятинська ЦРЛ" Козятинської міської ради, це апарат, який дозволяє збільшити спектр оперативних втручань, і що важливо - малоінвазивних операцій, що дає можливість скоротити терміни лікування та післяопераційної реабілітації пацієнтів.

Також повідомляють, що наразі в акушерсько-гінекологічній службі Козятинської ЦРЛ працює 11 висококваліфікованих лікарів-акушер-гінекологів, в т. ч. 1 лікар має почесне звання «Заслужений лікар України», які готові цілодобово надати медичну допомогу кожній пацієнтці, не лише з Козятинської, Махнівської, Самгородоцької та Глуховецької ОТГ, а й з інших регіонів України. 2 лікарі акушер-гінекологи сертифіковані з питань перинатальної ультразвукової діагностики (діагностика станів плоду). Медичну допомогу новонародженим дітям надають 2 лікарі-неонатологи.

— Акушерсько-гінекологічне відділення Козятинської ЦРЛ оснащене сучасним медичним обладнанням, зокрема: апарат ультразвукової діагностики, фетальні монітори, кювези, реанімаційний комплекс для новонароджених дітей. Відділення має сімейні пологові зали, індивідуальні післяпологові палати для сумісного перебування матері та дитини, палату інтенсивної терапії новонароджених, окремий операційний блок, автономне опалення, підключення до резервного джерела електропостачання. Все це дає можливість забезпечувати якісну медичну допомогу вагітним, породіллям та новонародженим дітям, — йдеться в повідомленні

За минулий рік у відділенні прийнято понад 380 пологів, виконано 738 оперативних втручань, в т.ч. 46 кесарських розтинів.

Амбулаторний етап ведення вагітних жінок та пацієнток з гінекологічними захворюваннями здійснюється жіночою консультацією, в якій працює 4 висококваліфікованих лікарі-акушер-гінекологи.

Також  тут працює кабінет патології шийки матки, який обладнаний 3 кольпоскопами, електрокоагуляторами, іншим обладнанням для діагностики та лікування новоутворень шийки матки. В умовах жіночої консультації за рік виконується понад 600 амбулаторних операцій на жіночих статевих органах.

На базі жіночої консультації працює школа відповідального батьківства, де проводяться заняття з подружнім парами та вагітними жінками.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Маринка Павлюк

    А толку то?!Про яких кваліфікованих лікарів гінекологів йде мова?!!!
    Як потрібна допомога неонатологів, вони особо і не спішать!!!

10:00 Чим запам’яталися колишні очільники Козятина 09:10 Козятинців запрошують до музею на виставку «Видатні діячі міста» 08:27 Недогледіли: у нашій громаді втопилася дворічна дівчинка 19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up