Козятинська лікарня замовила 300 респіраторів за 60 тисяч гривень

Козятинська лікарня замовила 300 респіраторів за 60 тисяч гривень
 • Козятинська міська лікарня через prozorro замовила респітатори. І, як пише на своїй сторінці у ФБ голова правління Громадської організації "Філософія Серця" / Philosophy of Heart Юлія Грига, стала ще одним кандидатом на пальму першості в номінації "Ми купуємо найдорожчі респіратори" 
 • Замовили 100 респіраторів по 140 гривень за одиницю і 200 — по 230 гривень. До слова, як пишуть в коментарях, подібні респіратори можна придбати і по 70-75 гривень за штуку

Строк поставки товарів — до 15 травня 2020

Як йдеться на сайті prozorro, респіратор з клапаном видиху FFP2 МІК  складається з шарів, що фільтрують, з використаннямтехнології статичного заряду. Завдяки чому забезпечується захист від будь-якихзабруднень повітря. Застосовується в широкому діапазоні температур від - 40 до 70° С. Респіратор з клапаном видиху FFP3 БУК : Респіратор призначений для захисту органів дихання людини від всіх видів аерозолю (пил, дим,туман), від металевого, силікатного, вугільного, текстильного, дерев’яного, тютюнового, чайного, пухового, вовняного та іншого пилу, вірусів, бактерій.

Загальна сума замовлення — 60 тисяч гривень.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (6)
 • Valentina Mandzuk

  Перше ніж постити бруд, прлмоніторте не просто ціну, а наявність в продажі, відповідність сертифікатам, та готовність працювати з комунальним закладом. Знайдете, поговоримо. Купити можна і за 50, але без сертифіката якості. Я, як лікар і сама його не вдіну і персоналу не дозволю наражати себе на небезпеку. А постити Григу, то останнє . Вона живе з того. Смажені факти, скандали, ну погляньте на її сторінку. RIA, не опускайтесь до рівню зливного бачка. Читати гидко, ну правда.
 • Alexs Tkachuk

  На этой статье и все закончиться
 • Олег Насинник

  А хто такий О Ю Латій і чому  аж із Запоріжжя?
 • Leonid Dunaevskiy

  А ше відкат плюс.

  Tetyana Kostiuk reply Leonid Dunaevskiy


  Респираторы Микрон ffp2 с клапаном выдоха оптом
  25 грн/штука

  Валентин reply Tetyana Kostiuk

  Сходіть та придбайте по такій ціні, умнік)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up