Козятинська родина подарувала дитячий одяг та іграшки багатодітній сім’ї

Козятинська родина подарувала дитячий одяг та іграшки багатодітній сім’ї
Пан Михайло зустрів гостей з подарунками біля воріт. Ті ж фотографуватись і називати свої імена не захотіли, сказали «не всі добрі наміри людей потрібно в газеті афішувати»

Про наших героїв-меценатів можна сказати таке: самі є батьками, їхні діти стали старшими і для їхнього розвитку знадобилися іграшки для старшого віку.

Козятинські добродії вирішили, що речі дитячого вжитку, які на вигляд не гірші, ніж у магазині, не повинні припиняти своє існування. Тож дитячі речі, що пройшли екологічну чистку, розмістили в салоні автівки і взяли курс з південної частини нашого міста на північно-східну, з кінцевою зупинкою на вулиці Виговського, де живе багатодітна родина Самаріних.

Зустрів меценатів господар оселі. Діти щойно поснули, пан Михайло з об’єктивних причин, як кажуть, на чай гостей не запрошував. Склавши пакети біля воріт обійстя багатодітної родини, гості Наталії та Михайла взяли курс у зворотному напрямку. Та навіть коли діти Самаріних не спали б, сім’я з великою повагою до багатодітної родини чай не пили б, бо їхній денний графік розписаний по хвилинах. Зробивши одну добру справу, поїхали, їх далі чекають добрі діла. 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up