Козятинська центральна книгарня увійшла в історію

Козятинська  центральна книгарня увійшла в історію

До Музею історії міста Козятин принесли на збереження документи, пов'язані з діяльністю книжкового магазину

Нагадаємо після Нового 2020 року зачинилась єдина у місті книгарня

А днями директорка Музею історії міста Козятин Лілія Макаревич написала на ФБ, що поступили пакет документів, пов'язаних з діяльністю Козятинської центральної книгарні, яка нещодавно припинила існувати.

— ЇЇ директорка з 2011 року Тетяна  Марек пропрацювала в магазині від звичайної молодшої продавчині , завідувачки відділом різних товарів до керівника підприємства 46 років. Ось і завітала мешканка нашого міста. ветеран праці до музею, щоб поділитися спогадами, які накопичилися за тривалий час улюбленої роботи, стільки радощів і задоволення доставляла праця по обслуговуванню особливого покупця - шанувальників мудрості та інтелекту нашої та зарубіжної літератури, — пише Лілія Макаревич

Жінка зберегла і принесла фотографії, подяки, нагородні листи, оригінали газет, де висвітлювалися здобутки однієї з найкращих книгарень у Вінницькій області. У 2007 р. фото колективу малого підприємства "Авеста" на чолі з директором Анатолієм Матвіовичем Романчуком, як одне із найкращих, було занесено на міську Дошку пошани.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Лика Семчук

    жаль що   книгарня припинила діяльність.. ніби  відмерла частина кожного з нас..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up