Козятинська ЦРЛ відновила роботу у звичному режимі

Козятинська ЦРЛ відновила роботу у звичному режимі
  • За інформацією завідувача козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леоніда Ящука, позитивна тест-проба виявилась у медпрацівників хірургічного та терапевтичного відділення районної лікарні.
  • Близько 30 працівників лікарні здали тести на коронавірус.

Ми вже писали, коли у ЦРЛ закрили приймальне відділення. Тоді у хірургічному і терапевтичному відділеннях тільки доліковували хворих, а нових не приймали. Медпрацівники хірургічного та терапевтичного відділення чекали результатів взятих у них тестів.

За словами Леоніда Олександровича зробили повторні тести 30 особам, з яких було 20 медичних працівників. Усі вони контактували з хворим чоловіком, який на даний час вже одужав і виписався з лікарні. В медичних працівників повторні проби на корона вірусну інфекцію були також негативні і комісією з надзвичайних ситуацією було прийнято рішення відкрити для пацієнтів ЦРЛ. Це підтвердив головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук. За його словами ЦРЛ у відкритому режимі працює з 21 квітня.

Ми ще раз зв’язалися з Леонідом Ящуком і запитали чому в офіційному реєстрі Козятинщина представлена 9-ма інфікованими. 

– Клінічне підтвердження на десятого пацієнта є. Немає ще лабораторно підтвердженого тесту, – пояснив завідувач Міськрайонного відділення лабораторних досліджень. – Лабораторія області працює в посиленому режимі, ще немає тестів, які були відібрані 18 квітня.

Читайте хроніку коронавірусу в Козятині за тиждень. А також те, що в Україні уже понад сім тисяч інфікованих
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Невідома

    Чому по п'ятому випадку підтвердження не було а ви опублікували неперевірену інформацію шановні редактори.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up