Спецтема: карантин

Козятинські аграрії долучилися до благодійності

Козятинські аграрії долучилися до благодійності
  • У зв’язку із поширенням вірусу COVID-19 по всій території України, та з огляду на ситуацію, яка склалась у багатьох країнах, ГО Райагрооб’єднання «Козятинська Рада сільськогосподарських підприємств» ініціювала збір коштів коштів
  • Для фінансування закупівель необхідних медичних виробів та медичного обладнання, призначеного для запобігання поширення COVID-19 на території Козятинщини, лікування хворих та збереження здоров’я медичного персоналу.

В кінці березня листи щодо благодійної допомоги було розіслано усім сільськогосподарським товаровиробникам району. Вже за тиждень на рахунку прийшло майже 100 тис.грн.

— Сьогодні ми маємо об’єднатися, аби підтримати медичну систему на усіх рівнях, та допомогти витримати удар і вберегти населення від пандемії та її наслідків. Закликаємо усіх аграріїв району: малі і великі фермерські господарства (СФГ та ФГ), сільськогосподарські кооперативи (СВК), товариства (ТОВ) та приватних підприємців (ПП) долучитись до нашої ініціативи, — пише райагрооб’єднання «Козятинська Рада сільськогосподарських підприємств».

В свою чергу, колектив Козятинської ЦРЛ дякує за постійну підтримку, та просить аграріїв акумулювати кошти на рахунку ради сільгоспвиробників , вони будуть використані на придбання дороговартісного обладнання.

Читайте ще:

Медперсоналу козятинськї міської лікарні безкоштовно пошили маски

Для працівників медицини закупили захисне спорядження

Козятинська ЦРЛ отримала респітатори, маски, костюми біозахисту
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up