Козятинські легкоатлети привезли з Вінниці 5 – перших, 4 – других та 3 – третіх місць

Козятинські легкоатлети привезли з Вінниці 5 – перших, 4 – других та 3 – третіх місць
  • Пройшла відкрита першістіь у легкоатлетичному манежі Вінниці серед юнаків та дівчат 2006-2007 р. н. та 2008 р. н. і молодших
  • Ужинок козятинських спортсменів: 5 – перших, 4 – других та 3 – третіх місць.

Гордість. За інформацією тренера Володимира Галицького серед наймолодших наших учасників у стрибках у висоту Маргарита Ярош виборола  золото. Срібло за  Софією Киричишиною як у стрибках так і з бігу на 60 метрів з бар’єрами. Бронза — Вероніки Шевчук

Серед юнаків 2008 р. н. та молодших перемогу здобув Богдан Ярош. Другу сходинку посів наш Юрій Хилюк.

З-поміж дівчат 2006-2007 р.н. першість розділили між собою одразу двоє наших вихованців: Єлизавета Чорна і Даша Переверзова. Дівчата здолали висоту в 145 сантиметрів. Третє місце в Ульяни Лакійчук  та четверте — Вероніки Канюки.

Юнаки теж не пасли задніх: Олексій Лясковець подолав планку на висоті 155 см, посівши 1 місце. Друге місце в Іллі Бейзака, треє — Романа Ящука.
Також слід відзначити з бігу на 60 м Анастасію Фалатюк, Анастасію Бесарабу, які подолали дистанцію за 9.1 сек., а маленька Даша Бистрова, 2009 р.н., набігла 10.0. Злата Янічевська у стрибках у висоту підкорила 130 см, — каже тренер.

Добре виступили наші спортсмени, які готуються до Чемпіонату України, встановивши особисті рекорди: Кирил Луценко подолав планку 190 см, Максим Гайдучок — 180 см, Владислав Поліщук — 175 см, Артур Оберняк  — 170 см, Максим Хилюк та Артем Іванов — по 160 см.
— Козятинщина має потужний спортивний потенціал, юні атлети можуть показувати на змаганнях значно кращі результати, але для цього необхідно створити їм кращі умови для тренувань, — зауважив Володимир Галицький.

У соцмережах козятинчани щиро вітають наших юних спортсменів з перемогами та бажають подальших успіхів

Nadiia Kravze Молодці! Гордість Козятинщини

Читайте ще:

Аварійний «Локомотив» чекає інвесторів (думка тренера з приводу закриття спортивного залу)
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up