Козятинські «Леви» зустрілися з бердичівськими однолітками

Козятинські «Леви» зустрілися з бердичівськими однолітками
Арбітр матчу виводить команди на поле
  • У п’ятницю, 19 червня, о 10.00, на стадіоні «Локомотив» відбувся турнір між командами з Козятина і Бердичева. Присвячений він був Всесвітньому дню дитячого футболу проголошеного дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ФІФА (Міжнародною федерацією футбольних асоціацій) Започаткований захід був 19 червня 2001 року в рамках Міжнародного руху «Голосуй за дітей». 

Мета заходу – привернути увагу світової спільноти до проблем дітей та пропаганди здорового способу життя серед молоді.

За традицією, в цей день майже у всіх країнах світу проводяться дитячі турніри. Тільки, на жаль, в цьому році у зв’язку з карантином вони не масові. Турніри скоріше нагадують товариські ігри. 

На штучному полі стадіону «Локомотив» помірялися силами козятинські «Леви» та їхні бердичевські однолітки  «Спортивний клуб Бердичів». 

Команди обох колективів мають в своєму активі достатньо футболістів, щоб грати на великому полі в стандартний футбол. А оскільки це 6-7-літні спортсмени, то вони, розділившись на 4-ри команди, грали в міні-футбол в форматі 5+1.

Спочатку на поле вийшли «Леви-1» та «Спортивний клуб Бердичів-1». У цій зустрічі, яка мала тренувальний характер, сильнішими виявились гості. Вони перемогли господарів поля з рахунком 0:1. 

Захоплюючим виявився другий поєдинок між «Левами-2» та другою командою Бердичева. У цьому матчі фани клубів, а це переважно батьки спортсменів, побачили забиті м’ячів на всі смаки. Були голи, забиті в кут воріт і майже в дев’ятку. Бачили фани гол з пасу партнера, та взяття воріт, коли гравець відзначався індивідуальними діями. А коли маленькі спортсмени демонстрували футбол з елементами, які можна побачити хіба що в балеті, любителі гри номер один супроводжували такі дії футболістів посмішкою. Завершилася гра з рахунком 4:2 на користь гостей. 

Після гри футболістів зібрав наставник команди Руслан Гуменюк. Тренер вказав на помилки і зазначив, що гравці зіграли в цьому матчі нижче своїх можливостей. 

А ми поспілкувалися з батьками футболіста, який виділявся своєю грою. Батькам пані Ірині та Петру гра сина Михайла  сподобалась. Його грою незадоволений в цьому матчі був тільки тренер. Але у нього такий підхід - чим більш талановитий футболіст, тим вищі вимоги до нього

Дивіться:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up