Козятинські лікарі за допомогою новітніх технологій рятують життя

Козятинські лікарі за допомогою новітніх технологій рятують життя

За останню добу в Козятинській ЦРЛ надано ургентну (невідкладну) допомогу двом мешканцям міста Козятин з використанням ендоскопічного обладнання (без розкриття черевної порожнини)

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

За останню добу в Козятинській ЦРЛ надано ургентну (невідкладну) допомогу двом мешканцям міста Козятин з використанням ендоскопічного обладнання (без розкриття черевної порожнини). (інформація з ФБ)

Одному пацієнту з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини, другому — зі спайковою хворобою, що ускладнилась кишковою непрохідністю.

Оперували В.М.Шавлюк, Б.М.Молодик та Ю.М.Ляшенко.Обидва пацієнта в задовільному стані. Дана методика дозволяє не тільки знизити ризик ускладнень,але й зменшити час перебування в стаціонарі.

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні?
Пені за несплачені донарахування з газу не буде Пені за несплачені донарахування з газу не буде Кір: про статистику захворювань у козятинських школах Кір: про статистику захворювань у козятинських школах У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо Козятинщина сьогодні: рибалки, привідкритий люк, «підбите» колесо
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up