Козятинські любителі пейнтболу вже думають за чемпіонат

Козятинські любителі пейнтболу вже думають за чемпіонат

Пейнтбол в Козятині набирає популярності. В ньому беруть участь любителі гри і ті, що в цьому виді спорту вже стали спортсменами.

Минулої суботи відбулася чергова гра з пейнтболу. Проходила вона на території бувшої військової частини.

Перед грою інструктор з ГО “Спортивний Козятин” оглянув для змагань майданчик. Довелось навіть для зручності гравців пробити вхід з причілкової сторони будинку. На цей раз в спортивній грі взяли участь включаючи інструктора та представників преси 17 осіб.

Дванадцять зрілих і починаючих спортсменів розділилися на дві команди. В зелених капітаном команди був Костянтин. В його команді виступало пять дебютантів. В сірих капітана не обирали. Там виступали всі профі. За кожним зіграним раундом капітан зелених вносив корективи. Його вояки вправно виконували підказки капітана. Тільки перемогти спортсменів пейнтболу воїнам початківцям ніяк не вдавалося.

Рахунок по боях був 3:0 на користь професіоналів. Вирішили розділити команди по іншому. Двоє зелених з двома сірими помінялися камуфляжами.

Після змін гра нагадувала бойові дії. Обидві команди застосовували елементи бойового мистецтва. І після чергових трьох раундів рахунок зрівнявся на 3:3

Після шести раундів в поєдинках настала пауза. Перевірили надійність маркерів (спортивна зброя воїна),  поповнили магазини маркерів патронами (желатинові кульки з фарбою). Тільки перед черговим раундом профі вирішили двох солдатів які на початку поєдинків виступали за “зелених” повернути назад у команду суперника. Вирішили профі що бранці заважають. Стали воювати четверо проти восьми.

Рахунок знов став рости на користь вояків з досвідом. А підсумковий рахунок 5:4 на користь професіоналів.

Після гри ми поцікавились у вояка Лариси який її настрій після гри?.

— Я не програла, я виграла отримавши велике задоволення від гри.

— Тоді чому ви вийшли з поля бою в останньому переможному для вашої команди раунді?

— Я б не вийшла. В партнера по команді закінчились патрони. В нього був такий азарт до продовження бою, що не передати. Я віддала йому свій автомат з патронами. Взявши його маркер без патронів вийшла з гри.

— Іншим разом будете воювати?

— Можливість і бажання є, як складуться обставини.

— Патрони сильно дошкуляють?

— Синці є в любому виді спорту. Треба так грати щоб не було попадань Так як хлопці спортсмени воюють. Хочуть створити команду на чемпіонат.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up