Козятинські напівруїни та недобудова

Козятинські напівруїни та недобудова

Відразу скажу, що в існуванні цих руїн сучасне керівництво міста не винне в тому, що вони дістались їм від “попередників”. У цьому винні, звичайно, “попередники”. Але сучасне керівництво винне в тому, що воно палець об палець не вдарило для того, щоб вирішити, що робити далі з цими спорудами.

Напівруїни - це сказано занадто. Це досить міцні споруди, але вони не доглянуті: вибиті вікна, давно не ремонтована покрівля і т. і.

Я маю на увазі споруди на вулиці Винниченка. Це колишній хлібозавод, ще в тому місці, де вулиця Винниченка перетинається з вулицею Підгорбунського, стоїть будинок з вибитими вікнами. А от колишній будинок аптеки біля териториального центру починає чепуритися і набуває пристойного вигляду. Виявляється, цей будинок придбав бідний, нещасний генерал СБУ. Отож, є побажання для міської влади, щоб вона виконувала свою роботу і не чекала милостині від “нещасних бідняків”, котрі куплять ці споруди і виручать її.

Біля будівлі суду є фундамент не побудованої споруди. Цей фундамент багато років охороняється сторожем. Над вагончиком майорить державний прапор. Скільки тих прапорів помінялося?.. Чимало. Скільки платилося сторожеві? З яких коштів? Я не знаю. А цікаво, що і зараз цей об'єкт під захистом. А в народі кажуть, що цей об'єкт — прихисток для наркоманів, а інші - для алкоголіків.

Цікаво, що думає про це міська влада? Особливо про “секретний фундамент”?

Тарас НЕЗАБУДЬКО, пенсіонер

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up