Козятинські пожежники перевіряли поля

Козятинські пожежники перевіряли поля
  • Інспекторським складом Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області здійснювалась рейдова перевірка забезпечення пожежної безпеки місць збирання, зберігання, переробки врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів на території Козятинського району
  • На цей раз перевірку проходило сільськогосподарськоге підприємство ТОВ «Агродім - Іва» в Іванківцях

Рятувальники нагадали аграріям, що більшість пожеж у сільськогосподарській галузі зумовлені необережним поводженням з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів.  Наголосили на забороні спалювання стерні та розведення багать на полях. Також має бути обладнання випускних труб справними іскрогасниками.
Рятувальники звернули увагу комбайнерів на своєчасне очищення обертових вузлів і деталей від намотаної солом'яної маси, регулювання систем запалювання та мастила.

Не забули і про заборону куріння на території складів і сховищ, а також у безпосередній близькості від них.

Як висновок:

Господарство показало добру підготовленість та відповідально віднеслося до збирання та зберігання врожаю. Розроблені комплекси протипожежних заходів та складені схеми захисту полів. Сільськогосподарська техніка укомплектована всіма необхідними первинними засобами пожежогасіння. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up