Козятинські рибалки розпочали конкурс!

Козятинські рибалки розпочали конкурс!

Першими учасниками фотоконкурсу "Мій трофей на рибалці" стали Олександр Федорук, Павло Слокольвак і Олександр Сокольвак. Заходьте на сайт і голосуйте!!!!

Олександр ФЕДОРУК: "Для мене щастя бути рибаком. Мій трофей 12-кілограмовий карп".

Павло СОКОЛЬВАК: "Щука вагою 2 кг 900 г, зловлена в водоймі "Водокачка" м.Козятин"

Олександр СОКОЛЬВАК: "Щуки 2.000 кг та 4,700 кг піймані в с.Прушанка"

Нагадаю, що газета “RIA-Козятин” оголосила конкурс на найкраще фото з риболовлі. Для участі, фото потрібно розмістити на сайті kazatin.com (фотоконкурс):Мій трофей на рибалці.

Переможців будемо визначати методом інтернет-голосування. На фото обов'язково має бути людина, яка бере участь у конкурсі, напишіть, де ви рибалили і що зловили. Не забудьте вказати свій номер телефону!!!  За одного учасника, один користувач може проголосувати тільки один раз. Усі фотографії, надіслані учасниками, будуть опубліковані в газеті “RIA-Козятин”.

Переможець отримає приз від нашого партнера — найкращого тренажерного залу Козятина “Реформа”. Спонсор вручить переможцю приз  - абонемент на 12 вiдвiдувань тренажерного залу. Триватиме конкурс з 2 липня по 23 вереспня 2018 року. 24-го — дізнаємось ім'я головного переможця.  
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up