Козятинські рибалки розпочали конкурс!

Козятинські рибалки розпочали конкурс!

Першими учасниками фотоконкурсу "Мій трофей на рибалці" стали Олександр Федорук, Павло Слокольвак і Олександр Сокольвак. Заходьте на сайт і голосуйте!!!!

Олександр ФЕДОРУК: "Для мене щастя бути рибаком. Мій трофей 12-кілограмовий карп".

Павло СОКОЛЬВАК: "Щука вагою 2 кг 900 г, зловлена в водоймі "Водокачка" м.Козятин"

Олександр СОКОЛЬВАК: "Щуки 2.000 кг та 4,700 кг піймані в с.Прушанка"

Нагадаю, що газета “RIA-Козятин” оголосила конкурс на найкраще фото з риболовлі. Для участі, фото потрібно розмістити на сайті kazatin.com (фотоконкурс):Мій трофей на рибалці.

Переможців будемо визначати методом інтернет-голосування. На фото обов'язково має бути людина, яка бере участь у конкурсі, напишіть, де ви рибалили і що зловили. Не забудьте вказати свій номер телефону!!!  За одного учасника, один користувач може проголосувати тільки один раз. Усі фотографії, надіслані учасниками, будуть опубліковані в газеті “RIA-Козятин”.

Переможець отримає приз від нашого партнера — найкращого тренажерного залу Козятина “Реформа”. Спонсор вручить переможцю приз  - абонемент на 12 вiдвiдувань тренажерного залу. Триватиме конкурс з 2 липня по 23 вереспня 2018 року. 24-го — дізнаємось ім'я головного переможця.  
 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up