Козятинські стрибуни у висоту привезли з Василькова вісім нагород

Козятинські стрибуни у висоту  привезли з Василькова вісім нагород
  • В п’ятницю, 25 грудня, у місті Васильків відбулися змагання під назвою «Стрибки на Майдані». Вони мали відбутися влітку цього року та в зв’язку з коронавірусом були перенесені на кінець грудня.
  • Всього на цьому турнірі взяли участь до тридцяти спортсменів. Це стрибуни Козятина, Києва, Бердичева та Василькова.

Вдалим був манеж спортивної школи для наших земляків, які вибороли перше місце в командному заліку. Також вдалим був для козятинчан сектор для стрибків в індивідуальному заліку. Так, Єлизавета Чорна, з результатом 155 сантиметрів посіла перше місце і була нагороджена золотою медаллю. ЇЇ подруга по команді Даша Переверзова  була другою  з результатом, 140 см. Третьою стала Софія Попіякова. Вона з результатом 130 сантиметрів була удостоєна бронзової нагороди.

Серед хлопців, з повторенням особистого рекорду 195 см золоту нагороду отримав Кирило Лученко. Він штурмував  висоту два метри. Та на цей раз одинадцятикласнику школи №5 рекордна висота не підкорилася. 

Ще в своїх вікових категоріях переможцями стали Максим Хилюк (165 см) та Юрій Хилюк (140 см)

Серед дівчат срібна нагорода з результатом 130 см в Софії Киричишиної і бронзова медаль з результатом 135 см  в трохи старшої за свою подругу по команді, Злати Янчевської

Козятинські волейболісти отримали бронзові нагороди чемпіонату України
Козятинські гімнастки привезли з відкритого Чемпіонату призові місця
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up