Козятинські учні з наступного тижня сядуть за шкільні парти

Козятинські учні з наступного тижня сядуть за шкільні парти
  • З понеділка, 14 грудня, школярі 5-11 класів козятинських міських шкіл приступають до очного навчання, з умовою розділення учнівських потоків старшої, середньої та початкової школи. А також забезпезпеченням різних входів та ведення термометрії.
  • Про це йдеться на сторінці Козятинської міської ОТГ

Таке рішення прийняли на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з огляду на поступове зниження рівня захворюваності на COVID-19 у Козятині. Як повідомив завідувач Козятинським міжрайонний відділом лабораторних досліджень Леонід Ящук у грудні реєструється менша кількість хворих на коронавірус, ніж минулого місяця. Наразі щодня у середньому серед козятинців реєструється 10-15 випадків позитивних результатів на COVID-19

- Якщо за рівнем захворюваності у листопаді Козятинщина посідала 2-е місце по Вінницькій області, то тепер – 4-5 місце, - додав Леонід Ящук. – Тому цілком справедливим буде дозволити навчання у школах із умовою розділення учнівських потоків старшої, середньої та початкової школи, забезпечити різні входи та обов’язково вести термометрію.

Підтримала колегу заступник головного лікаря Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Добровольська, підкресливши, що у листопаді фіксувалося в середньому 82 людини за 10 днів, натомість статистика позитивних ПЛР-тестів за 10 днів грудня – кардинально інша: 20 підтверджених випадків за першу декаду.

Вже 989 козятинчан захворіло на коронавірус. Яка ситуація в ЦРЛ?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up