Козятинські вчителі отримають 72 ноутбуки

Козятинські вчителі отримають 72 ноутбуки

Козятинська громада отримала майже півтора мільйона гривень державної субвенції на реалізацію програми «Ноутбук кожному вчителю»

Управління освіти та спорту буквально місяць тому підготувало заявку та пакет документів на участь у означеній урядовій програмі. Суть програми, як пояснив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, забезпечення закладів освіти технічною можливістю для проведення уроків онлайн. Адже під час пандемії стало зрозуміло, що не усі школи України готові до таких умов навчальної роботи.

- Нещодавно стало відомо, що заявка Козятинської міської ради серед інших переможців отримала схвалення комісії Міністерства цифрової трансформації. Тепер ще до кінця року заклади освіти Козятинської громади отримають 72 ноутбуки - йдеться на сайті козятинської ТГ

Додають, що ноутбуки будуть закріплені за новими кабінетами закладів освіти та використовуватимуться виключно для організації освітнього процесу в закладі освіти. У разі поновлення локдауну в країні та встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами, за наказом керівника школи ноутбуки на період дії такої заборони можуть надаватись в користування педагогічним працівникам із метою належної організаційного освітнього процесу.

Загальна вартість усіх портативних комп’ютерів, що надійдуть до шкіл Козятинської ТГ, - 1 442 880 гривень (сума розраховувалася, виходячи із вартості одного ноутбука 20 тисяч гривень). І співфінансування міського бюджету у цій сумі – 10%, тобто 144 288 гривень, залишок – сума державної субвенції.

Виділення саме цих коштів як субвенцію обласному бюджету на співфінансування видатків на закупівлю ноутбуків на сьогоднішньому засіданні позачергової сесії погодили депутати міської ради.

 

Коментарі (2)
  • Читач18

    "У разі поновлення локдауну в країні та встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами, за наказом керівника школи ноутбуки на період дії такої заборони можуть надаватись в користування педагогічним працівникам із метою належної організаційного освітнього процесу."

    А без локдауну ноубуки будуть припадати пилюкою чи все таки їх дадуть в користування вчителям?

    Artur Edu reply Читач18

    Локдаун обов'язково буде, будьте впевнені.

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up