Козятинських школярів вчили захищати свої права

Козятинських школярів вчили захищати свої права
  • Фахівці Козятинського бюро правової допомоги вчили дітей захищати свої права та запросили долучитися до конкурсу творчих робіт "Моє майбутнє в мирній Україні"

Які права та обов'язки мають громадяни нашої держави? Як захистити свої права під час воєнного стану? Куди звертатися для цього? Відповіді на ці та інші питання отримали п’ятикласники ЗНВК "Школа-гімназія-дитячий садок" ім. В. Підгорбунського від фахівців Козятинського бюро правової допомоги Аліни Бондарчук та Марини Лавренюк під час правопросвітницького онлайн-заходу.

Про це йдеться на сторінці Козятинської ТГ

Крім того, юристки розповіли про правові послуги, на які мають право діти у Козятинському МЦ. Почутий матеріал легко сприймався, адже, спілкування з маленькими громадянами нашої країни супроводжувалося тематичною відеопрезентацією.

— Користуючись нагодою спікери онлайн-зустрічі озвучили інформацію і про щорічний конкурс дитячих малюнків "Країна моїх прав", який цьогоріч стартував на тему "Моє майбутнє в мирній Україні". Та запросили юних краян долучитися до участі в конкурсі творчих робіт, розповівши про його умови, — йдеться у повідомленні

Коментарі

20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up