Козятинський “Моноліт” програв суддям

Козятинський “Моноліт” програв суддям

Минулої суботи футболісти козятинського клубу були гостями. Вони зустрічалися з минулорічним чемпіоном, командою “ЄМС Поділля” Вінниця.


 

Це була гра четвертого туру вищої ліги обласної першості. Гра завершилась з рахунком 1:0. Перемогли судді. Те, що арбітри часто помиляються, знають всі любителі футболу. Та одна справа, коли рефері помиляється, а інша, коли він робить помилки навмисно. Не раз стаєш свідком, як бригада арбітрів трактує футбольні правила. Іноді складається враження, що свисток чи прапорець взяли люди далекі від футболу. Та з часом виявляється, що у вінницьких арбітрів кваліфікації достатньо. У них тільки стиль суддівства якийсь вибірковий.

У одному епізоді гравець вінницької команди вискочив на футболіста “Моноліта”, майже верхи їдучи, а арбітр дає свисток в бік постраждалого.

Епізод другий. Проти гравця “Моноліта” порушили правила, зіграли не в м’яч, а в ногу. Козятинський спортсмен упав, скорчившись від болю. Одна команда чекає на зупинку в грі, а інша атакує і згадує про чесний футбол тільки тоді, коли це стосується її. У такій ситуації і був забитий той єдиний гол, який можна записати на рахунок судді.

Коли гравець лежить на полі, арбітр зобов’язаний зупинити гру. Коли суддя такий епізод прогледів, таким правом можуть скористатися самі футболісти, якщо вони поважають свого суперника і грають у чесний футбол. У цьому епізоді гра, на жаль, не була зупинена. Тож за чесний футбол говорити не доводиться.

Команда нашого міста повернулася з Вінниці без набраних очок. Та за гру, яку  продемонстрували гравці “Моноліта”, можна занести команді в актив. Адже вони грали 11 проти 14 гравців суперника, включаючи бригаду суддів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up