Козятинський «Моноліт» зробив перший крок до півфіналу володаря кубка

Козятинський «Моноліт» зробив перший крок до півфіналу володаря кубка
В купкових зустрічах легких перемог не буває
  • В Союзні часи був гумористичний журнал «Крокодил». І була у ньому рубрика навмисно не придумаєш. До футболу той щотижневик ніякого відношення немає, але як додумались футбольні функціонери, щоб в останніх числах квітня дозволити командам розпочати тренувальний процес.
  • Через тиждень провести ігри на кубок, а за 2 дні до кубкової зустрічі втулити «Моноліту» не зіграний матч першого кола з «Томашполем»

 

На щастя «Моноліт» витримав цей екзамен і в грі з Орлівкою виглядав бойовим колективом хоч хлопцям яким не кожному є тридцять після кубкової зустрічі ледве переступали ногами. Хто виклався за гру на всі сто, кому по ногах добряче надавали.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up